Samochód / GBO Michał Ogiński / Kraków / Taxi bagażowe / Przeprowadzki / Transport / Usługi

Przeprowadzka

Nasza oferta skierowana jest do osób wymagających, dla których najważniejszy jest wysoki standard wykonywanych usług. Nasze drugie imię to przeprowadzka. Jesteśmy profesjonalistami w każdym calu. Specjalizujemy się zarówno w przeprowadzkach osób prywatnych jak i firm.

Niezależnie od tego, czy przeprowadzacie się Państwo kilka ulic dalej, do innego miasta, a może nawet do innego kraju, poziom świadczonych przez nas usług jest zawsze tak samo wysoki. Nie dzielimy klientów na lepszych i gorszych. Każdemu staramy się pomóc tak, aby był w 100% zadowolony.Konsultacje przed przeprowadzką

Nawet dla małego przedsiębiorstwa przeprowadzka może okazać się źródłem dużego stresu. Aby uniknąć ingerencji w rytm pracy firmy i nie przeszkadzać pracownikom w realizacji ich zadań, konieczne jest wcześniejsze, szczegółowe zaplanowanie całego przedsięwzięcia w oparciu o konsultacje z przedstawicielem przeprowadzanej firmy. Dalej nie trzeba się już o nic martwić.

Każde powierzone nam mienie w odpowiedni sposób zabezpieczymy, zapakujemy, dostarczymy do wskazanego miejsca i rozładujemy.Samochód / GBO Michał Ogiński / Kraków / Taxi bagażowe / Przeprowadzki / Transport / Usługi

Montaż / Demontaż

Nie straszny nam przewóz mebli, RTV, AGD. Zajmujemy się montażem i demontażem mebli, stoisk handlowych, targowych, a nawet wystawienniczych. Transportujemy ciężkie urządzenia i nietypowe towary, jak choćby sejfy, kasy pancerne, pianina, fortepiany i wiele innych. Przeprowadzamy mieszkania, biura, instytucje, wewnątrz budynków, kilka ulic dalej, do innego miasta, a nawet do innego kraju.

Nasza firma to także taxi bagażowe. Zajmujemy się przewozem drobnych rzeczy w dużych i małych ilościach, a nawet ciężkie urządzenia. Działamy nie tylko w Krakowie, ale także innych miastach Polski i Europy.Przesyłki ekspresowe

Specjalizujemy się w dostarczaniu przesyłek ekspresowych, począwszy od listów, przez większe paczki, palety, a nawet ładunki o dużych gabarytach. Gwarantujemy, że towar o masie 1,5 t i objętości do 20 m3 dotrze w każde miejsce Unii Europejskiej, zaledwie w 24 godziny!

Jeśli macie problem z przechowaniem swoich rzeczy, chcecie, aby towar został dostarczony w późniejszym terminie, my z chęcią pomożemy. Oferujemy możliwość przechowania, przeładunków, kompletacji i konfekcjonowania niewielkich partii towaru w naszym strzeżonym magazynie. Przechowamy Państwu wszystko bezpiecznie i tak długo, jak tylko chcecie.