Referencje


Ergo Pos

Referencje - Ergo Pos
Z firmą HUBO, której właścicielem jest Pani Bożena Ogińska, a która wcześniej występowała pod nazwą SHARK, współpracujemy od roku 2003. W czasie o którym mowa na szczególne podkreślenie i uznanie zasługuje fakt, że zlecenia transportowe powierzane w/w firmie były realizowane zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Coroczne oceny współpracujących z nami firm stawiają HUBO w ścisłej czołówce, co daje podstawy aby z całym przekonaniem polecić ją innym firmom jako solidnego kontrahenta.

Joanna Cybulska - Mika
Kierownik logistykiBerkano

Referencje - Berkano
Firma Berkano współpracuje z firmą HUBO od wielu lat.
Przez ten czas korzystamy z usług firmy HUBO w zakresie transportu krajowego i międzynarodowego. Ponad to firma specjalizuje się również w montażu i serwisie elementów reklamowych przez nas produkowanych.

Firma HUBO cechuje się rzetelnością, terminowością, fachowością oraz dużym doświadczeniem w zakresie świadczonych usług. Na szczególne podkreślenie zasługuje fakt, że każde zlecenie transportowe jest realizowane terminowo, serwis i montaż elementów wykonywany jest solidnie i kompetentnie a w przypadku działań niestandardowych cechuje ją duża elastyczność i pomysłowość w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą HUBO. Z przyjemnością będziemy korzystać ze współpracy z usług tej firmy w przyszłości.

Z całą pewnością stwierdzamy, że firma HUBO w pełni zasługuje na zaufanie i jest firmą godną polecenia.Witkowski AD Production

Referencje - Witkowski AD Production
Firma HUBO, wcześniej SHARK od początku istnienia naszej firmy wspiera nas swoją wiedzą i doświadczeniem związanym z montażami oraz logistyką. W minionych kilku latach mogliśmy zawsze liczyć na pewny i terminowy transport naszych ładunków. Korzystaliśmy z pomocy zarówno w kraju, jak i za granicą na terenie Ukrainy. Zlecenia montażu i rozstawiania zabudów reklamowych w wykonaniu fachowego zespołu firmy HUBO to pewność solidnego wykonania. Nigdy nie musieliśmy się obawiać, że klient końcowy będzie miał uwagi do realizacji - zawsze dostawaliśmy telefony pełne entuzjazmu i radości z powodu realizacji projektu.

Dziś jesteśmy dumni, że współpracujemy z tak solidnym i pewnym partnerem. W każdej chwili jesteśmy gotowi osobiście lub telefonicznie udzielić dodatkowych referencji na temat firmy HUBO.Focus Forum

Referencje - Focus Forum
Szanowni Państwo,

W imieniu Firmy Focus forum sp.j. pragnę wyraziś nasze serdeczne podziękowania za profesjonalną postawę Firmy HUBO, wysoką jakość i standard oferowanych usług oraz niezwykłą troskę o przebieg każdego realizowanego dla naszej firmy projektu.

Spośród wielu firm obecnych na rynku, firmę HUBO wyróżnia kilka podstawowych i jednocześnie bardzo istotnych elementów, tj.:


Jesteśmy pełni uznania dla zaangażowania, z jakim wywiązuje się firma HUBO z założeń dotyczących każdego realizowanego zlecenia dla firmy Focus forum, a życzliwość i otwartość na wszelkie nasze sugestie zasługują na wyraz uznania.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z długoletniej współpracy z firmą HUBO, gdyż jest ona gwarancją udanego przesięwzięcia.

Z wielką przyjemnością będziemy korzystać z usług firmy HUBO przy następnych okazjach. Jednocześnie polecamy Państwa firmę, jako profesjonalistę w realizacji naszych zleceń.

Z poważaniem
Piotr Stelmach
Dyrektor d.s tragowychFocus Targi

Referencje - Focus Targi
W imieniu firmy Focus Targi Marek Żak Spółka Jawna pragnę wyrazić swoje ogromne zadowolenie z 3-letniej współpracy z firmą HUBO Bożena Ogińska w zakresie usług transportowych oraz montaży i demontaży stoisk targowych.

Wszystkie prace zlecone firmie HUBO zostały wykonane z należytą dbałością, a terminowość i pełen profesjonalizm zasługują na wyrazy uznania.

Z przyjemnością rekomendujemy firmę HUBO jako partnera solidnego i godnego zaufania, oferującego usługi na najwyższym poziomie.Cursor

Referencje - Cursor
Firma HUBO współpracuje z firmą Cursor od roku 2005 w zakresie:

1. Transportu - różnego rodzaju materiałów m.in.: szkło, plexi, konstrukcji stalowych i metalowych, materiałów POS

2. Montażu i demontażu - mebli, stoisk targowych, zabudów promocyjnych oraz elementów dekoracyjnych i oświetleniowych.

W dotychczasowej współpracy firma HUBO dała się poznać jako solidny, terminowy i rzetelny partner.

Z poważaniem
Dariusz KarolczakGama

Referencje - Gama
Firma HUBO Bożena Ogińska, 31-271 Kraków, ul. Kluczborska 5/91 jest naszym długoletnim dostawcą usług transportowych.

W/w firma dała się poznać jako bardzo dobry partner handlowy. Prace, jakie zlecamy firmie są wykonywane sprawnie i terminowo.

Z przyjemnością możemy polecić firmę HUBO jako rzetelnego, terminowego i profesjonalnego partnera.

Gama - Maciej Golonka